Re: zakładam, że robisz sobie jaja…

czemu od razu takie inwektyway, czy to, że powiem na ciebie idioto, pomyleńcu ma poprawić mi humor, dać jakąs władzę nad tobą?

widzę co się dzieje wokół, ale ja wiem polaczki lubią narzekać na wszystko jak to im źle jak niedobrze, spoko twierdzisz, że w UK jest lepiej przeprowadź się albo weź postaraj się trochę zostań posłem albo nazbieraj podpisów pod petycją swój projekt takiego rejestrowania samochodów „po brytyjsku” działaj, ale zauważ jedno to tylko polaczki ściągają cały złom z zachodu ty pewnie też i tu jest problem dużo samochodów- złomów które żeby ci przywdy nie zrobić muszą być sprawdzone i opapierkowane ;P

„DGP”: Samorządy zatrudniły 50 tysięcy nowych u…

Pracuję w jednej z Powiatowych Stacji Sanepidu i nie wiem czy ona jest budżetowa, czy podlega pod samorząd. Tutaj nic nie rośnie ani zatrudnieni ani Płace od 2009 nie było żadnej podwyżki większość pracowników ma pobory w granicach najniższej krajowej lub niewiele powyżej – jak tu żyć? gdzie ceny w sklepach są bardzo duże nie mówiąc już o innych rzeczach. Za co dzieciom mam kupić ubranie jak mi z takich poborów ledwo starcza do 5 następnego miesiąca. To jest wszystko chore. Jeszcze trochę dojdzie do dużych protestów.

„Wprost” zablokował fora internetowe

Wydawca tygodnika „Wprost” zablokował możliwość dodawania komentarzy pod tekstami na stronie wprost.24.pl. Jak tłumaczy, chce w ten sposób walczyć z chamskimi, wulgarnymi i rasistowskimi wpisami na łamach portalu. Wcześniej fora zablokował wydawca „Faktu”.