Re: Słyszałem już o tej osobie.

czy uczciwy, dzielący się pieniędzmi z potrzebującymi ma szanse zostać bogatym?

NIE!

Chcesz być bogaty to musisz bezwzględnie walczyc o każdy grosz i kombinowac jak zarobić więcej. Nie wazne jakim sposobem.

Czy wiesz, że właśnie bogaci najczęściej i najostrzej targują się w sklepie? Ci co mają mało pieniędzy zapłacą cenę jaka poda im sprzedawca i jeszcze grzecznie i nieśmiało podziękują. Gdy sprzedawca widzi, że ma doczyniena z majętna osoba często już na wstępnie sam z siebie proponuje rabat.

:))))

a więc sądząc po tym, jak się odzywają do ciebie petenci można wiele wnioskowac o tym, ile „dajesz” tej lokalnej społeczności. Po prostu do ludzi dochodzi powoli, że utrzymują zapasionego buhaja produkującego głównie kał i CO2

Wiosenna susza w Europie

Wyjątkowo sucha i słoneczna wiosna, grożąca suszą w północnej Europie, niepokoi meteorologów i rolników. W Wielkiej Brytanii, Belgii, na północy Francji, w Holandii i Szwajcarii zasoby wodne nie regenerują się tak, jak powinny o tej porze roku.

kllkkk

wstrzymane loty VIP na polskim Tu-154M 25.03. Warszawa (PAP) – Wstrzymano loty VIP na polskim Tu-154M; samolot może odbywać tylko loty szkoleniowe i eksperymentalne – powiedział w piątek minister obrony Bogdan Klich. Decyzja ma związek z zaleceniem Rosyjskiej Agencji Lotniczej, by zawiesić eksploatację maszyn tego typu.”Zakazałem lotów z VIP-ami polskim Tu-154M” – powiedział w piątek w radiu RMF FM minister Klich. Zakaz obowiązuje do wyjaśnienia, czy zastrzeżenia rosyjskiej agencji dotyczą także tej wersji samolotu, jaką ma strona polska. „Do tego czasu samolot może wykonywać tylko loty szkoleniowe i eksperymentalne” – dodał minister.